A-System S.C., ul.  119, 38-500 Sanok
aPoniedziałek - Piątek: 08:00-16:00

a+(48) 608 580 000

O nas

a

Nasza misja

W chwili obecnej możemy pochwalić się wyjątkowo bogatym doświadczeniem, podpartym montażem ponad 30 tysięcy bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych - rolowanych bądź segmentowych. Od ponad 15 lat specjalizujemy się i doskonalimy w ich projektowaniu, produkcji, dystrybucji i montażu. Jako profesjonalny producent bram segmentowych pozostajemy otwarci na indywidualne oczekiwania i wymagania naszych Klientów.
a

Nasza oferta

Głównym filarem naszej oferty są bramy garażowe segmentowe. Ze względu na swoją trwałość i funkcjonalność – z powodzeniem zostają one wykorzystane w różnych sektorach (także w przemyśle i handlu). Dla naszych Klientów wykonujemy zarówno standardowe realizacji tych modeli zabezpieczeń, jak również – jeżeli taka jest wola Klienta – przygotowujemy instalacje niestandardowe, np. harmonijkowe, rolowane przemysłowe, rolety zewnętrzne lub kraty rolowane.
a a

Wykonanie

W związku z nawiązaniem współpracy z partnerem niemieckim zmieniliśmy nazwę w roku 2009 z „Droma” na „A-System”. Prowadzimy własny montaż fabryczny, gdyż zależy nam bardzo na jakości i zadowoleniu Klienta. Doświadczenie zdobyte przez długie lata jest gwarantem profesjonalnego wykonania każdego zamówienia. Nasi specjaliści są obecni na każdym etapie realizacji projektu.

Realizacje

Wszystkie nasze realizacje – zarówno standardowe, jak i niestandardowe – swoją trwałość i odporność względem wielu czynników zawdzięczają doskonale wyselekcjonowanym materiałom, z których zostają przez nas wykonywane. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić Państwu instalacje, które przez wiele lat, mimo intensywnej eksploatacji, będą urzekały bardzo oryginalnym, estetycznym i eleganckim wyglądem.

a a

Szukasz nowoczesnych i eleganckich rozwiązań?