A-System S.C., ul.  119, 38-500 Sanok
aPoniedziałek - Piątek: 08:00-16:00

a+(48) 608 580 000

Pergole

a a
a a
a a

Pergola to nie tylko ochrona przed warunkami atmosferycznymi ale też element dekoracyjny tarasu czy ogrodu. Stanowi idealne miejsce relaksu budując tym samym niepowtarzalny klimat. Automatyczny systemy zwijania materiału sprawi, że stanie się prosta w obsłudze. Zastosowanie profili aluminiowych, odpornych na warunki atmosferyczne jest znakomitą alternatywą dla klasycznej altany ogrodowej. W zależności od preferencji posiada różne opcje zadaszenia, montażu i kolorystyczne.

Zalety:

Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo
Nowoczesny design
Wytrzymały materiał
Oświetlenie
Napęd ręczny lub elektryczny
System odprowadzania wody
Możliwość montażu do ściany i do podłoża
Parawan boczny
Szeroki wachlarz materiałów

RODZAJE PERGOLI:

- BIOKLIMATYCZNA –   pergola aluminiowa oparta na obrotowych lamelach i jedyna, która jednocześnie zapewnia cień oraz wentylację. Ustawiając lamele pergoli pod odpowiednim kątem uzyskujemy zacienienie tarasu umożliwiając tym samym odprowadzenie ciepłego powietrza zgromadzonego pod dachem.

-SEGMENTOWA PRO – Pergola w której poszycie zamontowane jest segmentowo do poprzecznych profili przemieszczjących się wzdłuż prowadnic. Po rozsunięciu materiał jest naciągnięty i płaski. Natomiast po zsunięciu może być chroniony daszkiem co powoduje, że nie trzeba konstrukcji demontować na zimę.

- ZWIJANA EVO – to rodzaj markizy podpartej na aluminiowych stopach od przodu, które całkowicie przytrzymują cały ciężar konstrukcji. Ze względu na wytrzymałość i swoje wymiary pergole tego rodzaju cieszą się dużą popularnością w restauracjach, kawiarniach czy ogródkach piwnych.

a