A-System S.C., ul.  119, 38-500 Sanok
aPoniedziałek - Piątek: 08:00-16:00

a+(48) 608 580 000

Plisy okienne

a a
a a

Żaluzje plisowane to jedna z najbardziej uniwersalnych form w systemach przeciwsłonecznych. Ich atutem jest elegancki wygląd ale przede wszystkim możliwość montażu na prawie wszystkich typach okien standardowych, dachowych czy świetlikach.

Rozmaitość kształtów takich jak: trójkąt, trapez, półkola a nawet pełny okrąg są szansą na ozdobienie najbardziej wyszukanego okna. Doskonale chronią pomieszczenie przed nagrzewaniem się zwłaszcza w pomieszczeniach zlokalizowanych na poddaszach.

Zalety:

  • Regulowanie dopływu światła i zacienienia pomieszczenia (okno można osłonić z góry, z dołu lub ustawić według własnych potrzeb)
  • Zabezpieczenie pomieszczenia przed nagrzaniem, a jego wyposażenie przed blaknięciem
  • Zastosowanie w oknach tradycyjnych, dachowych oraz o nietypowych kształtach
  • Łatwe do utrzymania w czystości
  • Produkowane na indywidualny wymiar
Szeroki wybór wzorów i kolorów materiałów

Plisy okienne pozwalają na regulowanie dopływu światła poprzez przysłonięcia okna nie tylko klasycznie od góry ale także od dołu lub tylko środkowej czy innej wybranej części szyby. To zasadnicza cech odróżniająca plisę od żaluzji czy rolet. Materiały zastosowane do produkcji plis są specjalnie impregnowane dzięki temu łatwo utrzymać je w czystości. Szeroka gama kolorystyczna oraz strukturalna pozwoli na dopasowanie osłony do charakteru każdego wnętrza.


Plisy obsługiwane uchwytem

a a

Plisy obsługiwane sznurkiem

a a

Plisy podwójne

a a

Duoplisso zapewnia zaciemnienie pomieszczenia niezależnie od pory dnia. Materiał ma strukturę plastra miodu co zdecydowanie poprawia izolację okna. Zastosowanie podwójnego materiały wpływa też na estetykę produktu, ponieważ otwory do przeprowadzenia sznurków ukryte są wewnątrz materiału.


Propozycje wzornictwa

a a

   

a a

    

a a